Czarter jachtów

Czarter jachtów  jest , obok szkoleń, głównym kierunkiem naszej działalności. Nie jesteśmy wyszukiwarką, jesteśmy żeglarzami z wiedzą, doświadczeniem i doskonałą znajomością branży czarterowej. Ciągłe badanie rynku pozwala nam rozszerzać ofertę o wszelkie nowości.

Znamy jachty, akweny zarówno ich wady jak i zalety. Wiemy jak dobrać jednostkę do waszych potrzeb, możliwości i oczekiwań. A wieloletnie kontakty z firmami na całym świecie ułatwiają nam wynegocjowanie najlepszej ceny czy dodatkowego wyposażenia.

Specjalizujemy się od lat w czarterach na wodach Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Włoch czy na Karaibach oraz wszędzie tam gdzie ludzie żeglują.

Załatwiamy wszystkie formalności z armatorami i zapewnimy 24 godzinną pomoc podczas rejsu: od planowania trasy po wsparcie techniczne i serwisowe.

Naszym klientom czarterowym oferujemy możliwość wynajęcia profesjonalnego skippera, hostessy czy deckhanda.

Czarterujący zawsze otrzymuje od nas materiały pomocne w czasie rejsu m.in.: procedury awaryjne, check in’u, check out’u, wejścia i wyjścia z portu.

Pracujemy dla Was 24 h / 7 dni – Znajdź czas i skontaktuj się z nam. Zadbaj o swój komfort i odpoczynek.BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała