Czarter jachtów na ciepłych morzachCzarter jachtów  jest , obok szkoleń, głównym kierunkiem naszej działalności. Nie jesteśmy wyszukiwarką, jesteśmy żeglarzami z wiedzą, doświadczeniem i doskonałą znajomością branży czarterowej. Ciągłe badanie rynku pozwala nam rozszerzać ofertę o wszelkie nowości.

Znamy jachty, akweny zarówno ich wady jak i zalety. Wiemy jak dobrać jednostkę do waszych potrzeb, możliwości i oczekiwań. A wieloletnie kontakty z firmami na całym świecie ułatwiają nam wynegocjowanie najlepszej ceny czy dodatkowego wyposażenia.

Specjalizujemy się od lat w czarterach na wodach Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, Włoch czy na Karaibach oraz wszędzie tam gdzie ludzie żeglują.

Załatwiamy niezbędne formalności z armatorami i zapewnimy 24 godzinną pomoc telefoniczną : od planowania trasy po wsparcie techniczne i serwisowe.
Czarterujący otrzymuje od nas materiały pomocne w czasie rejsu m.in.: procedury awaryjne, check in’u, check out’u, wejścia i wyjścia z portu, opis ciekawych miejsc, proponowane trasy.

Ostrzeżenia pogodowe w formie sms.
Pracujemy 24 h / 7 dni i jesteśmy zawsze gotowi do pomocy żeby twój rejs był bezpieczny i spokojny.

Naszym klientom czarterowym oferujemy możliwość wynajęcia profesjonalnego skippera, hostessy czy deckhanda.

Czarterujący zawsze otrzymuje od nas materiały pomocne w czasie rejsu m.in.: procedury awaryjne, check in’u, check out’u, wejścia i wyjścia z portu.

Pracujemy dla Was 24 h / 7 dni – Znajdź czas i skontaktuj się z nam. Zadbaj o swój komfort i odpoczynek.Jeśli chcesz wyczarterować jacht żaglowy, motorowy czy katamaran to powinieneś zapoznać się z naszymi recenzjami.


Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z czarteru jachtu

W odpowiedzi na aktualną sytuację, wiele firm ubezpieczeniowych ,przygotowało specjalne ubezpieczenia dla podróżujących. Firmy czarterowe na sezon 2021 w większości oferują co prawda możliwość zmiany daty czarteru lub voucher ale najczęściej tylko w przypadku zamknięcia granic. Gdyby zatem spotkała nas kwarantanna, choroba lub odwołanie urlopu – stracilibyśmy w najlepszym przypadku część wpłaconej kwoty a w najgorszym całość. Dlatego, może warto ubezpieczyć swój wyjazd i spać spokojnie?

ubezpieczenie kosztów rezygnacji z czarteru jachtu

Internetowa Akademia Żeglarstwa


BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała