Czarter

Awaria silnika na jachcie – brak chłodzenia – wymiana impelera

Awaria silnika na jachcie to zawsze duży problem. Silnik jest podstawą bezpiecznego pływania turystycznego. Po filmie zobaczcie zapis live’a z pytaniami i... przeczytaj więcej »

Jak ominąć autostradę w Słowenii w drodze do Chorwacji

Planując trasę z Polski przez Czechy, Austrię i Słowenię w kierunku Chorwacji, wjeżdżamy na słoweńską autostradę ok 80 kilometrów czyli na zaledwie... przeczytaj więcej »

Najczęstsze awarie na jachcie morskim – porady dla skippera

Najczęstsze awarie na jachcie – porady dla skippera – to zapis webinaru który porusza najczęstsze awarie na jachcie morskim i jak sobie... przeczytaj więcej »

Przejecie jachtu czarterowego i przygotowanie do rejsu

W nagranym webinarze opowiadam między innymi co jako skipper zabieram ze sobą na rejsy. Omawiam na co zwracam uwagę podczas przejęcia jachtu... przeczytaj więcej »

Aplikacja NIS – żeglarski serwis informacyjny w Chorwacji.

Żeglarski Serwis Informacyjny (NIS) to darmowa wielojęzyczna aplikacja na smartfony również dostępna w języku polskim. Przeznaczona jest dla wszystkich, którzy żeglują, nurkują... przeczytaj więcej »

Żeglowanie z dziećmi

Żeglowanie z dziećmi czyli… KAPISZONY NA POKŁADZIE cz.I  Dlaczego kapiszony? Bo nigdy nie wiadomo z jakim pomysłem wystrzelą. Niezależnie czy na lądzie,... przeczytaj więcej »

Internet w Chorwacji

Internet  w Chorwacji Internet  w Chorwacji – organizując rejsy w Chorwacji potrzebujemy  dostępu do internetu by ściągnąć prognozę  pogody na komórkę lub... przeczytaj więcej »

Przejęcie jachtu czarterowego

Przejęcie jachtu czarterowego we wszystkich firmach na całym świecie jest bardzo podobne. Przeważnie odbywa się zgodnie z tzw check listą, którą każdy... przeczytaj więcej »

Czarter jachtów

Czartery jachtów

Czartery jachtów Czarter jachtu – to nie tylko  prosta  transakcja finansowa  której celem jest – kupić jak najtaniej. Umowa czarterowa to również... przeczytaj więcej »

Czarter katamaranu - Karaiby

Czarter katamaranu

Czarter katamaranu na wszystkich akwenach jest coraz bardziej popularny. Poprzez swoją konstrukcje są one stabilne i bardziej odporne na przechyły podczas żeglowania... przeczytaj więcej »

BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała