Czarter

Jak sprawdzić czy toaleta na jachcie nie jest zapchana? – test mleka

Jak sprawdzić czy toaleta na jachcie nie jest zapchana? Ten filmik pokazuje jak sprawdzić czy nasza toaleta na jachcie nie jest zapchana.... przeczytaj więcej »

Sun Odyssey 39 z 2019 jacht żaglowy – Recenzja. Zalety i wady

Recenzja jachtu żaglowego Sun Odyssey 39 z 2019 roku. Firma BRYG przedstawia subiektywną ale rzetelną ocenę jachtu dostępnego w naszych ofertach czarterowych. przeczytaj więcej »

Jak wygląda egzamin na chorwacki patent żeglarski Voditelj Brodice

Po pierwsze martwicie się czy dacie radę zdać egzamin przed chorwacką komisją.A po drugie jakie faktycznie daje wam uprawnienia chorwacki patent.Ten film... przeczytaj więcej »

Awaria silnika na jachcie – brak chłodzenia – wymiana impelera

Awaria silnika na jachcie to zawsze duży problem. Silnik jest podstawą bezpiecznego pływania turystycznego. Po filmie zobaczcie zapis live’a z pytaniami i... przeczytaj więcej »

Jak ominąć autostradę w Słowenii w drodze do Chorwacji

Planując trasę z Polski przez Czechy, Austrię i Słowenię w kierunku Chorwacji, wjeżdżamy na słoweńską autostradę ok 80 kilometrów czyli na zaledwie... przeczytaj więcej »

Najczęstsze awarie na jachcie morskim – porady dla skippera

Najczęstsze awarie na jachcie – porady dla skippera – to zapis webinaru który porusza najczęstsze awarie na jachcie morskim i jak sobie... przeczytaj więcej »

Przejecie jachtu czarterowego i przygotowanie do rejsu

W nagranym webinarze opowiadam między innymi co jako skipper zabieram ze sobą na rejsy. Omawiam na co zwracam uwagę podczas przejęcia jachtu... przeczytaj więcej »

Aplikacja NIS – żeglarski serwis informacyjny w Chorwacji.

Żeglarski Serwis Informacyjny (NIS) to darmowa wielojęzyczna aplikacja na smartfony również dostępna w języku polskim. Przeznaczona jest dla wszystkich, którzy żeglują, nurkują... przeczytaj więcej »

Żeglowanie z dziećmi

Żeglowanie z dziećmi czyli… KAPISZONY NA POKŁADZIE cz.I  Dlaczego kapiszony? Bo nigdy nie wiadomo z jakim pomysłem wystrzelą. Niezależnie czy na lądzie,... przeczytaj więcej »

Internet w Chorwacji

Internet  w Chorwacji Internet  w Chorwacji – organizując rejsy w Chorwacji potrzebujemy  dostępu do internetu by ściągnąć prognozę  pogody na komórkę lub... przeczytaj więcej »

Przejęcie jachtu czarterowego

Przejęcie jachtu czarterowego we wszystkich firmach na całym świecie jest bardzo podobne. Przeważnie odbywa się zgodnie z tzw check listą, którą każdy... przeczytaj więcej »

Czarter jachtów

Czartery jachtów

Czartery jachtów Czarter jachtu – to nie tylko  prosta  transakcja finansowa  której celem jest – kupić jak najtaniej. Umowa czarterowa to również... przeczytaj więcej »

BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała