Szkolenia żeglarskie

Internetowa Akademia Żeglarstwa

Szkolenia żeglarskie są naszą specjalnością. Mamy w nich ponad 40 letnie doświadczenie. Proponujemy trzy poziomy szkoleń:
LEVEL 1: jest szkoleniem manewrowym i teoretycznym na poziomie polskiego patentu j.st.m. Twoje umiejętności mogą być niewielkie, zapomniane lub nieutrwalone. Nauczymy Cię podstaw manewrowania, teorii i przygotujemy do egzaminów na patenty.
LEVEL 2: to intensywne kursy dla skipperów w celu zdobycia zaawansowanej wiedzy i wyższych umiejętności. Między innymi nocne wejście do portu, procedury alarmowe, symulowane awarie silnika, i manewry złożone.
LEVEL 3: to szkolenia na katamaranie. Przeznaczone są dla osób, które chcą poszerzyć swoją praktyczną wiedzę i umiejętności w manewrowaniu i żeglowaniu katamaranami turystycznymi. Oferta skierowana jest do żeglarzy, którzy posiadają podstawowe doświadczenie zdobyte na balastowym jachcie jednokadłubowym.


Zapisz się i zyskaj zniżkę na jesienne szkolenia!

  • 5% przy rezerwacji do 30.06.2020
  • Pozostałe zniżki:
  • 5% dla stałego klienta
  • 5% dla grup: min. 2 osoby przy jednoczesnej rezerwacji
  • 10% dla grup: min. 4 osoby przy jednoczesnej rezerwacji
Zniżka maksymalna 10%

Jeśli nie masz pewności, które szkolenie będzie dla ciebie najlepsze- skontaktuj się z nami.

Przy każdym terminie na poszczególnym poziomie umieściliśmy informację czy jest możliwość egzaminu na patent Jachtowego Sternika Morskiego lub Voditelija Brodice.

Maksymalnie 6 kursantów + instruktor


Szkolenia żeglarskie w Chorwacji – Voditelj Brodice 2020

LEVEL 1

Szkolenia żeglarskie w Chorwacji –  Voditelj Brodice przygotowują do samodzielnego prowadzenia i czarterowania jachtów. W ostatnim dniu kursu chętni będą mogli przystąpić do egzaminu na stopień Voditelj Brodice, który uprawnia w Chorwacji do prowadzenia jachtów żaglowych i motorowych o masie do 30 ton oraz posługiwania się radiem VHF.

przeczytaj więce >>


Zaawansowany rejs szkoleniowy dla Skipperów – Chorwacja 2020

szkolenia żeglarskie - BRYG

LEVEL 2

Rejs skipperów. Nabierzesz pewności w manewrowaniu w każdej marinie. Nauczysz się nawigować nocą. Zdobędziesz dodatkową wiedzę i niekonwencjonalne umiejętności. Nauczysz się cumowania „greckiego ” Poznasz specyfikę Adriatyku.

przeczytaj więcej >>


Szkolenia na katamaranie – Chorwacja 2020

LEVEL 3

Szkolenia na katamaranie przeznaczone jest dla osób które chcą poszerzyć swoją praktyczną wiedzę i umiejętności w manewrowaniu i żeglowaniu morskimi katamaranami  turystycznymi.

przeczytaj więce >>


Jachtowy Sternik Morski – Chorwacja 2020

LEVEL 2


Jachtowy sternik morski – szkolenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich posiadających podstawowe umiejętności żeglarskie. W trakcie kursu prowadzimy intensywne szkolenie manewrowe w porcie, uczymy obsługi elektronicznych urządzeń nawigacyjnych, instalacji jachtowych i posługiwania się mapami morskimi.

przeczytaj więcej >>


Nowość Instruktor żeglarstwa – szkolenie

Instruktor żeglarstwa – szkolenie

Instruktor żeglarstwa. Chcesz zostać trenerem i szkolić żeglarzy? W 2020 roku po raz pierwszy w naszej ofercie znajdą się specjalne kursy dla przyszłych i obecnych szkoleniowców. Masz wiedzę, umiejętności i doświadczenie ale nie wiesz jak je przekazać aby nauczyć skutecznie- ten kurs jest dla ciebie.

przeczytaj więcej >>


Aby nasze szkolenia żeglarskie były najlepsze, sami nieustannie poszerzamy swoją wiedzę o najnowszych technologiach czy rozwiązaniach w żeglarstwie.
Wielu z naszych absolwentów zdobyło patenty i certyfikaty żeglarskie – są kapitanami prowadzącymi bezpiecznie swoje rejsy po wszystkich morzach.

BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała