Szkolenia żeglarskie – oferta

Szkolenia żeglarskie są naszą specjalnością. Mamy w nich ponad 40 letnie doświadczenie. Proponujemy trzy poziomy szkoleń:
LEVEL 1: jest szkoleniem teoretycznym i manewrowym z zakresu wiedzy i umiejętności wymaganych na chorwackie uprawnienia Voditelj Brodice oraz polski patent jachtowego sternika morskiego.
Twoje umiejętności mogą być żadne, niewielkie, lub zapomniane.
Przygotujemy Cię do samodzielnego prowadzenia jachtów oraz egzaminów na patent chorwacki lub polski.


LEVEL 2: to intensywny kurs dla skipperów w celu zdobycia zaawansowanej wiedzy i wyższych umiejętności.
Możesz, nie posiadać jeszcze patentu i zdobyć go po naszym kursie ale ważne jest żebyś miał już pewne doświadczenie. Szkolenie Level 2 jest też naturalną kontynuacją nauki rozpoczętej na poziomie pierwszym.
Podczas szkolenia między innymi ćwiczymy, nocne wejście do portu, procedury alarmowe, symulowane awarie silnika, i manewry złożone.
Zapoznaj się z planem szkolenia.


LEVEL 3: to szkolenia na katamaranie. Przeznaczone są dla osób, które chcą poszerzyć swoją praktyczną wiedzę i umiejętności w manewrowaniu i żeglowaniu katamaranami turystycznymi. Oferta skierowana jest do żeglarzy, którzy posiadają podstawowe doświadczenie zdobyte na balastowym jachcie jednokadłubowym.


Jeśli nie masz pewności, które szkolenie będzie dla ciebie najlepsze- skontaktuj się z nami.

Aby nasze szkolenia żeglarskie były najlepsze, sami nieustannie poszerzamy swoją wiedzę o najnowszych technologiach czy rozwiązaniach w żeglarstwie.
Wielu z naszych absolwentów zdobyło patenty i certyfikaty żeglarskie – są kapitanami prowadzącymi bezpiecznie swoje rejsy po wszystkich morzach.Internetowa Akademia Żeglarstwa

Maksymalnie 6 kursantów + instruktor


Szkolenia żeglarskie w Chorwacji – Voditelj Brodice 2022

LEVEL 1

Szkolenia żeglarskie w Chorwacji –  Voditelj Brodice przygotowują do samodzielnego prowadzenia i czarterowania jachtów. W ostatnim dniu kursu chętni będą mogli przystąpić do egzaminu na stopień Voditelj Brodice, który uprawnia w Chorwacji do prowadzenia jachtów żaglowych i motorowych o masie do 30 ton oraz posługiwania się radiem VHF.

przeczytaj więce >>


Zaawansowany rejs szkoleniowy dla Skipperów – Chorwacja 2022

szkolenia żeglarskie - BRYG

LEVEL 2

Rejs skipperów. Nabierzesz pewności w manewrowaniu w każdej marinie. Nauczysz się nawigować nocą. Zdobędziesz dodatkową wiedzę i niekonwencjonalne umiejętności. Nauczysz się cumowania „greckiego ” Poznasz specyfikę Adriatyku.

przeczytaj więcej >>


Szkolenia na katamaranie – Chorwacja 2022

LEVEL 3

Szkolenia na katamaranie przeznaczone jest dla osób które chcą poszerzyć swoją praktyczną wiedzę i umiejętności w manewrowaniu i żeglowaniu morskimi katamaranami  turystycznymi.

przeczytaj więce >>


Jachtowy Sternik Morski – Chorwacja 2022

LEVEL 2


Jachtowy sternik morski – szkolenie przeznaczone jest dla osób pełnoletnich posiadających podstawowe umiejętności żeglarskie. W trakcie kursu prowadzimy intensywne szkolenie manewrowe w porcie, uczymy obsługi elektronicznych urządzeń nawigacyjnych, instalacji jachtowych i posługiwania się mapami morskimi.

przeczytaj więcej >>


Nowość! – Szkolenie żeglarskie – Mazury – żeglarz jachtowy

LEVEL 0

Zapraszamy na Mazury! Szkolenia dla początkujących oraz wszystkich chętnych żeby przećwiczyć prowadzenie jachtu mieczowego na śródlądziu. Nauka żeglowania i manewrowania w samym sercu Mazur.

przeczytaj więcej >>


Nowość Instruktor żeglarstwa – szkolenie

Instruktor żeglarstwa – szkolenie

Instruktor żeglarstwa. Chcesz zostać trenerem i szkolić żeglarzy? W naszej ofercie znajdą się specjalne kursy dla przyszłych i obecnych szkoleniowców. Masz wiedzę, umiejętności i doświadczenie ale nie wiesz jak je przekazać aby nauczyć skutecznie- ten kurs jest dla ciebie.

przeczytaj więcej >>BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała