Rejsy morskie Chorwacja

REJSY DLA GRUP W CHORWACJI

Chorwacja to nasz konik! Pływamy tam od ponad 25 lat i nadal nas fascynuje. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia żeglarskiego aby pływać i zwiedzać miejsca trudno dostępne dla innych turystów.
Jeśli masz przyjaciół, znajomych, rodzinę i nie chcesz spędzać wakacji w towarzystwie nieznajomych, przypadkowych osób,- to taka forma wypoczynku na morzu jest dla ciebie.

Organizujemy rejsy dla grup już od 4 do 11 osób – również z niemowlakami i nastolatkami. My wiemy, że WiFi to dla nich ,,must have” a bujanie to gwarancja doskonałego snu dziecka . Chcemy abyś wakacyjny czas spędził z ludźmi, których sam wybierzesz , lubisz czy nawet kochasz .
Chorwacja to ponad 1200 wysp i wysepek Ich odkrycie, poznanie i zwiedzenie jest możliwe właśnie podczas rejsu a najlepiej jeszcze w miłym, znajomym towarzystwie.
Pomożemy wam wybrać jacht spełniający wasze potrzeby, przeszkolimy żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo. Dopasujemy trasę rejsu do waszych oczekiwać i możliwości.
Będzie smacznie, ciekawie, odkrywczo lub spokojnie i leniwie – czyli dokładnie tak jak Wy będziecie chcieli. Bo to wasze wakacje i wasz czas!

Skontaktuj się z nami i poznaj Chorwację od najciekawszej strony !BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała