Rejsy morskie Chorwacja 2024

Jacht 4 kabinowy.

Trasa

Główne punkty rejsu zamieszczone są w tabeli

 1. Szkolenie żeglarskie: Każdy uczestnik będzie miał okazję uczestniczyć w profesjonalnym szkoleniu żeglarskim, prowadzonym przez doświadczonych instruktorów. Uczestnicy będą zdobywać umiejętności zarówno podstawowe, jak i zaawansowane, aby czuć się pewnie i komfortowo na wodzie.
 2. Zwiedzanie mało znanych miejsc: naszym celem jest odkrywanie urokliwych, mało uczęszczanych miejsc w chorwackim archipelagu. Wyruszymy w poszukiwaniu ukrytych zatoczek, urokliwych wiosek rybackich oraz historycznych atrakcji, które nie są zwykle dostępne dla turystów.
 3. Żeglowanie nocne: doświadczenie żeglowania nocą będzie niezapomnianym elementem naszego rejsu. Podczas nocnych przejść będziemy podziwiać gwiazdy na niebie oraz cieszyć się ciszą i spokojem otaczającego nas morza.

Nasz rejs jachtem w Chorwacji to doskonała okazja do nauki, eksploracji i relaksu w jednym. Dołącz do nas, aby przeżyć niezapomnianą przygodę na wodach Adriatyku!

ZaokrętowanieWyokrętowaniePort zaokrętowania
wyokrętowania
Cena PLNMiejscProjektowana trasaNapisz
25.05.2024
sobota
godz. 17.00
01.06.2024
sobota
godz. 08.30
Trogir/Kastela/Split29508Hvar – Korcula – Dubrovnik – BraćRezerwuj


 • 5% dla stałego klienta
 • 5% dla grup: min. 4 osoby przy jednoczesnej rezerwacji
 • Zniżka maksymalna 5%
 • 50% ceny szkolenia po zawarciu umowy
 • 50% ceny na 8 tygodni przed zaokrętowaniem
 • wykwalifikowanego kapitana – instruktora instruktora
 • wymagane szkolenia
 • zakwaterowanie na jachcie
 • gaz kuchenny
 • opłaty portowe w porcie zaokrętowania i wyokrętowania
 • kasy jachtowej
 • transportu
 • ubezpieczenia turystycznego
 • opłata klimatyczna: 1,5 EUR / osoba / dzień.
 • transit log 210 – 250 EUR , sprzątanie, pościel / do podziału na załogę
 • ubezpieczenie kaucji: 180 EUR – 250
 • wyżywienie przygotowywane przez uczestników na jachcie
 • opłaty portowe
 • paliwo zużyte podczas rejsu
 • Wysokość wpłat do kasy ustalana jest przez uczestników rejsu i uzależniona od wydatków

Średni koszt wpłaty od jednego uczestnika do kasy jachtowej podczas naszych szkoleń w 2023 roku wynosił średnio ok. 230 – 270 EUR / osoba / tydzień

Kapitan – instruktor zwolniony jest z wnoszenia składki do kasy pokładowej

Kaucja zwrotna w wysokości 50 EUR / osoba jest zabezpieczeniem ewentualnych szkód powstałych z rażącego zaniedbania uczestnika, nie związanego z rejsem

Do dyspozycji załogi są kabiny dwuosobowe. Podziału miejsc dokonuje na początku rejsu kapitan, uwzględniając liczbę par, pojedynczych osób itp. Nie ma możliwości wybrania i zarezerwowania koi przed szkoleniem. W przypadku, kiedy załoga nie zgadza się z dokonanym przez skippera podziałem, następuje losowanie koi

Uczestnik sam organizuje dojazd do miejsca szkolenia. Pomagamy w skomunikowaniu się w sprawie ewentualnego wspólnego transferu z lotniska lub wolnych miejsc w aucie.

Parking dla samochodu osobowego: ok. 60 – 80 EUR / tydzień

Rejsy prowadzą kapitanowie – instruktorzy żeglarstwa, posiadający odpowiednie kwalifikacje żeglarskie i dydaktyczne oraz wieloletnie doświadczenie, znający doskonale akwen i jego specyfikę

Podczas rejsu można zdobyć ok. 30 – 50 godzin stażu morskiego z 200 godzin wymaganych od kandydatów na Jachtowego Sternika Morskiego i Kapitana Jachtowego. Wydawana jest opinia z rejsu akceptowana przez PZŻ.

Możesz w każdej chwili zrezygnować z udziału w rejsie ale musisz nas o tym niezwłocznie poinformować i:

 1. Jeśli znajdziesz zastępstwo na swoje miejsce, osobę która przejmie wszelkie twoje zobowiązania- otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy
 2. Jeśli ty nie znajdziesz ale my znajdziemy zastępstwo na twoje miejsce otrzymasz zwrot pieniędzy w kwocie odpowiadającej cenie jaką zapłaci nowy uczestnik.
 3. Jeśli twoje miejsce nie zostanie ponownie sprzedane – stracisz wpłacone pieniądze.

Zawsze zalecamy wykupienie ubezpieczenia od rezygnacji. Takie ubezpieczenia proponują niektóre firmy ubezpieczeniowe.
Nasza firma nie zajmuje się takimi ubezpieczeniami.

Rejs jest dostosowany do potrzeb i umiejętności załogi. Trasa rejsu jest konsultowana z uczestnikami i podlega zmianie w wypadku sił wyższych i warunków pogodowych.


Chorwacja to nasz konik! Pływamy tam od ponad 25 lat i nadal nas fascynuje. Nie musisz mieć żadnego doświadczenia żeglarskiego aby pływać i zwiedzać miejsca trudno dostępne dla innych turystów.
Jeśli masz przyjaciół, znajomych, rodzinę i nie chcesz spędzać wakacji w towarzystwie nieznajomych, przypadkowych osób,- to taka forma wypoczynku na morzu jest dla ciebie.

Organizujemy rejsy dla grup już od 4 do 11 osób – również z niemowlakami i nastolatkami. My wiemy, że WiFi to dla nich ,,must have” a bujanie to gwarancja doskonałego snu dziecka . Chcemy abyś wakacyjny czas spędził z ludźmi, których sam wybierzesz , lubisz czy nawet kochasz .
Chorwacja to ponad 1200 wysp i wysepek Ich odkrycie, poznanie i zwiedzenie jest możliwe właśnie podczas rejsu a najlepiej jeszcze w miłym, znajomym towarzystwie.
Pomożemy wam wybrać jacht spełniający wasze potrzeby, przeszkolimy żebyście czuli się bezpiecznie i komfortowo. Dopasujemy trasę rejsu do waszych oczekiwać i możliwości.
Będzie smacznie, ciekawie, odkrywczo lub spokojnie i leniwie – czyli dokładnie tak jak Wy będziecie chcieli. Bo to wasze wakacje i wasz czas!

Skontaktuj się z nami i poznaj Chorwację od najciekawszej strony !
BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała