Rejsy morskie Karaiby

Rejsy po Karaibach

Żeglowanie po Karaibach - lokalny handlarz
Żeglowanie po Karaibach – lokalny handlarz

Rejsy po Karaibach   – zapraszamy na ciepłe i słoneczne cudowne wyspy. Rejsy pozwolą Ci odkryć niezrównane piękno tych egzotycznych miejsc. Karaiby najpiękniejsze są od listopada do maja, kiedy to w Europie panuje zima. Żeglarze cenią sobie przede wszystkim ustabilizowaną pogodę charakteryzującą się stałymi wiatrami – passatami z kierunków wschodnich, temperaturą powietrza w granicach 25-30 stopni Celsjusza, znakomitą czystą wodą i wspaniałą podwodną fauną. Karaiby to raj dla wędkarzy. Zapraszamy pasjonatów tego sportu.

Rejs Termin: 8 – 18 marzec 2020

Jacht: katamaran Helia 44 (2016)
Większy i wygodniejszy od większości katamaranów, na których organizowane są rejsy, każda kajuta 2 osobowa wyposażona jest we własną łazienkę z wyodrębnioną kajutą prysznicową. Jednostka jest wyposażona w generator prądotwórczy i odsalarkę
Trasa: Martynika (Le Marin) – St. Lucia (Rodney Bay, Soufriere) – Canouan – Mayreau (plaża Salt Whistle Bay) – Union – Tobago Cays – Mustique – St. Vincent (zatoka Walillabou znana z Piratów z Karaibów) – St. Lucia (Marigot Bay) – Martynika (Le Marin)
Jacht: katamaran Helia 44 (2016)
Większy i wygodniejszy od większości katamaranów, na których organizowane są rejsy, każda kajuta 2 osobowa wyposażona jest we własną łazienkę z wyodrębnioną kajutą prysznicową. Jednostka jest wyposażona w generator prądotwórczy i odsalarkę
Termin: 8 – 18 marzec 2020
Nikt nie śpi w mesie
Cena:
– Promocja Walentynkowa dla Pary: 1890€/parę! w przestronnej kajucie dwuosobowej, z własną toaletą,
1360€/os Last Minute: 1060€/os! w przestronnej kajucie dwuosobowej, z własną toaletą,
990€/os Last Minute: 650€/os! (zarezerwowane) w pojedynczej, jednoosobowej kajucie dziobowej.
Cena zawiera:
– miejsce na jachcie,
– opieka doświadczonego kapitana,
– ubezpieczenie KL i NNW,
– opłata za Turystyczny Fundusz Gwarancyjny,
– pościel i ręczniki,
– ponton z silnikiem.

Warunki: Kapitan jest zwolniony z wpłat do składki burtowej, rejs odbędzie się przy udziale minimum 6 osób, ostateczna trasa rejsu zależy od warunków pogodowych, sprawności załogi i decyzji kapitana, w razie uszkodzenia jachtu przez poprzednie załogi lub tzw „siły wyższe”, armator ma prawo dostarczyć inny model jachtu, o podobnym standardzie bądź lepszym.

Koszty dodatkowe:
– składka jachtowa ok. 220€/os (paliwo,wyżywienie, opłaty postojowe i celne, sprzątanie jachtu, itp.),
– kaucja 450€ lub 40€ ubezpieczenia kaucji i 90€ kaucji,
– transport (samolot z Warszawy już od 2300 zł w obie strony, korzystne połączenia również z Krakowa, Gdańska, Wrocławia oraz Berlina).

Ostateczna trasa rejsu zależy od warunków pogodowych, sprawności załogi i decyzji skippera.

UWAGA: jeżeli nie pasują Wam wyżej wymienione terminy a macie załogę na rejs, prosimy o kontakt – postaramy się przygotować ofertę na dowolny terminie.


BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała