Nasi skipperzy

Skipperzy – instruktorzy.

kpt. Jacek Szczepaniak

Jacek Szczepaniak

Rok urodzenia: 1961 r

Uprawnienia

Kapitan jachtowy, motorowodny. Instruktor żeglarstwa PZŻ. Instruktor sportu żeglarstwo. Instruktor sportu motorowodniactwo. SRC STCW

Doświadczenie

Specjalizuje się w szkoleniach żeglarskich i motorowodnych. Specjalizacja akwenu: Chorwacja, Grecja, Karaiby. Żegluje po wszystkich akwenach.


Mariusz Piechnik

Rok urodzenia: 1958 r

Uprawnienia

Kapitan Jachtowy, Kapitan Motorowodny, Yachtmaster RYA. Posiadane świadectwa: SRC, LRC, ITR, Udzielania Pierwszej Pomocy Medycznej, P. Poż,, Św. Radarowe, ECDIS, ARPA.

Doświadczenie

Absolwent Wyższej Szkoły Morskiej w Gdyni – Wydział Nawigacyjny. Specjalizuje się w szkoleniach żeglarskich i motorowodnych na jachtowego sternika morskiego i Voditelj Brodice. Prowadzenie rejsów szkoleniowych, stażowych, turystyczno-rekreacyjnych, przeprowadzanie jachtów, po akwenach : M. Bałtyckie, M. Śródziemne, M. Północne, M. Norweskie, Atlantyk.


Piotr Lewandowski

Rok urodzenia: 1977 r

Uprawnienia

Kapitan jachtowy i motorowodny.

instruktor żeglarstwa PZŻ, ISSA, RYA. instruktor motorowodny PZMWiNW, ISSA
radiooperator LRC
Voditelj Brodice, Ratownik WOPR

Doświadczenie

Zaczął żeglować w wieku 16 lat – zupełnie przypadkowo. Po kursie żeglarza jachtowego okazało się jednak, że swoje życie chce związać z morzem i żaglami.
Od 18 roku życia zaczął uczyć ludzi żeglarstwa i do dziś robi to zawodowo.
Prowadzi własną szkołę żeglarstwa, jest autorem wielu podręczników i publikacji żeglarskich


Paweł Rędzio

Rok urodzenia: 1963 r

Uprawnienia

Kapitan jachtowy – motorowodny.Młodszy ratownik.świadectwo radiooperatora LRC, świadectwo radiooperatora SRC/GMDSS.

Doświadczenie

Akweny: Bałtyk, M.. Północne włącznie z Kanałem Angielskim,Adriatyk,Morze Śródziemne. Zawsze staram się zaszczepić w załodze duch żeglarstwa,podzielić wiedzą i doświadczeniem. Spokojny i otwarty charakter pozwalają mi na dobry kontakt z ludźmi,co powoduje że na jachcie panuje dobra atmosfera i często z wzajemną przyjemnością umawiamy się na następne rejsy

BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała