Instruktor żeglarstwa – szkolenie

Kurs instruktora żeglarstwa
Kurs instruktora żeglarstwa

Instruktor żeglarstwa. Chcesz zostać trenerem i szkolić żeglarzy? W 2020 roku po raz pierwszy w naszej ofercie znajdą się specjalne kursy dla przyszłych i obecnych szkoleniowców. Masz wiedzę, umiejętności i doświadczenie ale nie wiesz jak je przekazać aby nauczyć skutecznie- ten kurs jest dla ciebie.

W praktyce zrozumiesz 4 zasady nauczania: – Wytłumaczyć – Pokazać – Przetrenować – Utrwalić.

Jak zmotywować i zmusić do słuchania grupę poprzez rozbudzenie ciekawości? Dlaczego warto obserwować i uczyć się ale na cudzych błędach? Jak nauczyć trudnych manewrów bezpiecznie i efektywnie? Co w uczeniu jest skuteczniejsze : humor , dyscyplina czy stres? Podczas szkolenia poszerzysz wiedzę z budowy jachtu , silnika, żagli i sztuki ich trymowania, nawigacji, meteorologii czy manewrów od klasycznych po autorskie i rzadko ćwiczone.

Pod okiem Jacka Szczepaniaka, w trakcie naszego regularnego szkolenia z klientami będziecie mogli zdobyć praktykę szkoleniowca, sprawdzić umiejętności trenerskie a po uzyskaniu certyfikatu trenera najlepsi będą mogli dołączyć do grupy naszych szkoleniowców. Podczas szkolenia , przyszły instruktor partycypuje w kosztach tak jak każdy z uczestników.

Wymagania:

  • manewrowanie jachtem opanowane w stopniu dobrym
  • wiedza teoretyczna w zakresie j.st.m
TerminMiejsceIlość miejscCena
Biograd11500 PLNRezerwuj
Biograd11500 PLN Rezerwuj
Biograd1 1500 PLN Rezerwuj


BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała