Instruktor żeglarstwa – szkolenie

Instruktor żeglarstwa. Chcesz zostać trenerem i szkolić żeglarzy? Masz wiedzę, umiejętności i doświadczenie ale nie wiesz jak je przekazać aby nauczyć skutecznie- ten kurs jest dla ciebie.

Szkoła żeglarska BRYG

Jak zmotywować i zmusić do słuchania grupę poprzez rozbudzenie ciekawości? Dlaczego warto obserwować i uczyć się ale na cudzych błędach? Jak nauczyć trudnych manewrów bezpiecznie i efektywnie? Co w uczeniu jest skuteczniejsze : humor , dyscyplina czy stres? Podczas szkolenia poszerzysz wiedzę z budowy jachtu , silnika, żagli i sztuki ich trymowania, nawigacji, meteorologii czy manewrów od klasycznych po autorskie i rzadko ćwiczone.

Pod okiem Jacka Szczepaniaka, w trakcie naszego regularnego szkolenia z klientami będziecie mogli zdobyć praktykę szkoleniowca, sprawdzić umiejętności trenerskie a po uzyskaniu certyfikatu trenera najlepsi będą mogli dołączyć do grupy naszych szkoleniowców. Podczas szkolenia , przyszły instruktor partycypuje w kosztach tak jak każdy z uczestników.

Wymagania:

  • manewrowanie jachtem opanowane w stopniu dobrym
  • wiedza teoretyczna w zakresie j.st.m

Szkolenia są organizowane w standardowych terminach szkoleniowych dla innych uczestników. Maksymalnie 2 instruktorów stażystów + 4 kursantów. W zgłoszeniu w wiadomości prosimy zaznaczyć że chodzi o udział jako instruktora stażysty.

Uwaga! Po ukończeniu szkolenia nie ma możliwości egzaminów na Instruktora żeglarstwa PZŻ lub instruktora sportu. Jest to nasz wewnętrzy kurs.
BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała