Wiedza żeglarska

Złamany maszt – co robić? Jak postępować?

Złamany maszt – co robić? Złamany maszt na jachcie to jedna z najgorszych awarii jaka może się przytrafić żeglarzowi. Złamanie masztu to... przeczytaj więcej »

Jak sprawdzić czy toaleta na jachcie nie jest zapchana? – test mleka

Jak sprawdzić czy toaleta na jachcie nie jest zapchana? Ten filmik pokazuje jak sprawdzić czy nasza toaleta na jachcie nie jest zapchana.... przeczytaj więcej »

Katamaran Bali 4.5 ( 2018 ) – test i recenzja filmowa

Recenzja jachtu katamaranu Bali 4.5 z 2018 roku. Firma BRYG przedstawia subiektywną ale rzetelną ocenę jachtu dostępnego w naszych ofertach czarterowych. przeczytaj więcej »

Sun Odyssey 39 z 2019 jacht żaglowy – Recenzja. Zalety i wady

Recenzja jachtu żaglowego Sun Odyssey 39 z 2019 roku. Firma BRYG przedstawia subiektywną ale rzetelną ocenę jachtu dostępnego w naszych ofertach czarterowych. przeczytaj więcej »

Jak wygląda egzamin na chorwacki patent żeglarski Voditelj Brodice

Po pierwsze martwicie się czy dacie radę zdać egzamin przed chorwacką komisją.A po drugie jakie faktycznie daje wam uprawnienia chorwacki patent.Ten film... przeczytaj więcej »

Katamaran żaglowy Lagoon 42 ( 2018 ) – test i opinia filmowa

Recenzja katamaranu Lagoon z 2018 roku – Firma BRYG przedstawia subiektywną ale rzetelną ocenę jachtu dostępnego w naszych ofertach czarterowych. Jeżeli interesuje... przeczytaj więcej »

Elan 45,1 ( 2019 ) – jacht żaglowy – test i recenzja filmowa

Recenzja jachtu żaglowego ELAN 45,1 z 2019 roku. Firma BRYG przedstawia subiektywną ale rzetelną ocenę jachtu dostępnego w naszych ofertach czarterowych. Długość... przeczytaj więcej »

SUN ODYSSEY 440 ( 2019 ) – jacht żaglowy – test i recenzja

Recenzja jachtu żaglowego SUN ODYSSEY 440 z 2019 roku. Firma BRYG przedstawia subiektywną ale rzetelną ocenę jachtu dostępnego w naszych ofertach czarterowych.... przeczytaj więcej »

Dufour 430 Grand Large (2019) jacht żaglowy – test i recenzja

Firma BRYG przedstawia subiektywną ale rzetelną ocenę jachtu dostępnego w naszych ofertach czarterowych. Jeden z ciekawszych jachtów 4 kabinowych, budowanych z założeniem:... przeczytaj więcej »

Katamaran Lagoon 50 ( 2019 ) 5 kabin + 1 – test i recenzja filmowa

Katamaran Lagoon 50 z 2019 roku. – recenzja. Firma BRYG przedstawia subiektywną ale rzetelną ocenę jachtu dostępnego w naszych ofertach czarterowych. Jeżeli... przeczytaj więcej »

Katamaran żaglowy Lagoon 450 S 2018 – test i recenzja

Recenzja katamaranu Lagoon 450 S z 2018 roku. Firma BRYG przedstawia subiektywną ale rzetelną ocenę jachtu dostępnego w naszych ofertach czarterowych. Jeżeli... przeczytaj więcej »

Awaria silnika na jachcie – brak chłodzenia – wymiana impelera

Awaria silnika na jachcie to zawsze duży problem. Silnik jest podstawą bezpiecznego pływania turystycznego. Po filmie zobaczcie zapis live’a z pytaniami i... przeczytaj więcej »

BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała