Za nami żeglarski sezon 2021 a co przed nami?!

Zakończyliśmy bardzo pracowity żeglarski sezon szkoleniowy i czarterowy 2021 roku.
To był fantastyczny rok!
Niezwykle intensywny i bardzo satysfakcjonujący!
Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i powierzenie nam organizacji wypoczynku i nauki żeglarstwa.
Dziękujemy naszym instruktorom bez których to by się nie udało: Pawłowi Sowińskiemu, Przemkowi Zawickiemu Marcinowi Kledzikowi za tygodnie intensywnej pracy czasem w upale czasem w deszczu i w zimnie. A pogoda nas nie rozpieszczała w tym roku , oj nie!
Mieliśmy sukcesy z których jesteśmy szczególnie dumni. Przeszkoliliśmy ponad 300 osób!
Możemy pochwalić się stuprocentową zdawalnością na patenty jachtowego sternika morskiego i Voditelj Brodice. Wielu z naszych uczniów, którzy zdali wiosenne egzaminy już w kolejnych miesiącach czarterowali i prowadzili samodzielnie jachty. Nie tylko uczyliśmy ale co najważniejsze- nauczyliśmy skutecznie żeglarstwa.
Nie ma co ukrywać , że jesteśmy z was szczególnie dumni!
Ale to nie jedyne nasze sukcesy w tym roku.
Świetnie sprawdziła się nasza usługa wsparcia klientów czarterujących jachty: 24/7.
Dla zwiększenia komfortu i spokoju podczas czarterów jesteśmy do waszej dyspozycji przez całą dobę ! Co by się nie działo – możecie zadzwonić i otrzymacie pomoc.
A dzwoniliście do nas często co dowodzi, że nasza usługa 24 godzinnego wsparcia jest przydatna i sprawdza się doskonale.
Pomagaliśmy nie tylko gdy zgubiona została śruba, wkręcony był mooring czy szoty w śrubę ale także dzwoniliście z prośbą o wskazanie najbliższego bezpiecznego miejsca do zacumowania czy fajnej, niedrogiej knajpki. Nasza znajomość akwenu, języka i wiele prywatnych kontaktów w Chorwacji była zdecydowanie pomocna .
I właśnie po to jesteśmy do waszej dyspozycji 24 na 7.
Wiemy, że doceniliście też naszą nowość: smsowe alerty pogodowe . Na pewno w przyszłym roku również będziemy te usługi proponować klientom, którzy czarterują za naszym pośrednictwem jachty.
Wiele słów uznania otrzymaliśmy w związku z przygotowanymi materiałami czarterowymi, które otrzymujecie od nas przed czarterem. Procedury tam zawarte zdecydowanie ułatwiają wam samodzielne pływanie. A w przygotowaniu mamy już nowe materiały, które jeszcze bardziej zwiększą komfort naszych klientów czarterowych.


No ale to już minęło.
Zakończyliśmy sezon 2021 i natychmiast ruszyliśmy z przygotowywaniem sezonu 2022!
Na naszej stronie znajdziecie plan szkoleń wraz z aktualnie dostępnymi miejscami, cenami i wszystkimi niezbędnymi informacjami na temat naszych szkoleń.
Zapisy ruszyły pełną parą więc jeśli chcecie w przyszłym roku wziąć udział w szkoleniu- nie zwlekajcie z rezerwacją. Liczba miejsc jest ograniczona a chętnych nie brakuje.
Piszcie maila lub rezerwujcie miejsce poprzez formularz zgłoszeniowy umieszczony na naszej stronie.


Czartery! Rezerwacje ruszyły z kopyta!
Wzrost cen jachtów nie zahamował sprzedaży. Może przede wszystkim dlatego, że wszyscy przeżyliśmy bolesny brak jachtów do sprzedaży pod koniec sierpnia i we wrześniu.
Dawno nie było takiej sytuacji jak w tym roku kiedy nie mieliśmy zupełnie co zaoferować klientom. Wszystko co tylko pływało zostało wynajęte. Dlatego na przyszły rok co bardziej zapobiegliwi już od dawna rezerwują jachty na przyszły rok. Bookingi mocno się wypełniły więc jeśli planujecie wakacje na morzu lepiej nie czekajcie i już teraz pomyślcie o rezerwacji jachtu.
Napiszcie do nas maila lub wypełnijcie formularz na naszej stronie a przygotujemy wam dopasowaną do waszych potrzeb i możliwości. ofertę.
Szykuje się pracowita zima i pamiętajcie jesteśmy dla was przez cały tydzień i przez całą dobę.
Jeszcze raz bardzo wam dziękujemy i piszcie, dzwońcie do nas.
Bryg
Kamila i Jacek Szczepaniak
ps. Oczywiście Skipper TV, który z miesiąca na miesiąc zwiększał zasięg i oglądalność będzie nadal nadawał


BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała