Podsumowanie sesji wiosennej naszych szkoleń żeglarskich 2022

Kolejne szkolenia żeglarskie zakończone, patenty zdobyte wiec czas na podsumowanie!
Naszą sesję wiosenną zaczęliśmy 2 kwietnia kiedy jeszcze zima trzymała a zakończyliśmy 28 maja w pełni chorwackiego lata .
Na kilkunastu jachtach w Chorwacji udział wzięło prawie 200 osób z Polski, Niemiec, Austrii, Francji czy Anglii i Ameryki.
Mieliśmy pełen przekrój zawodów, narodowości, wieku i doświadczeń. Z każdym sezonem nasza żeglarska społecznosć Bryga jest coraz liczniejsza, co nas bardzo cieszy.
W sesji wiosennej szkoliło dla nas aż 8 instruktorów: Paweł Sowiński, Józek Solski, Przemek Zawicki,Michał Bomba, Wojtek Szopa, Maciej Marciniak, Marcin Kledzik i ja.
A naszą główną bazą startową był Biograd i Sukosan. Uczyliśmy manewrów równiez w Pirovaciu, Velim Iżu, na Soline ale i na Mazurach.
W tym roku poprosiliśmy uczestników o anonimową ocenę naszych szkoleń – ciagle chcemy być lepsi.
Wasze oceny były bardzo, bardzo dobre zarówno jeśli chodzi o poziom naszych szkoleń, rodzaj przekazywanej wiedzy czy
umiejętności szkoleniowe naszych instruktorów. Dzięki wam wiemy też nad czym musimy popracować, co zmienic i już mamy kilka nowych pomysłów na sesję jesienną.
Zaczynamy od września i jedną z nowości będzie Level 4- szczegóły znajdziesz również na naszej stronie.
Zapisy na nasze szkolenia idą pełną parą więc zapraszamy bo liczba miejsc jest ograniczona a zainteresowanie jak zwykle duże.

Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim naszym instruktorom, którzy przez kilka miesięcy razem ze mną uczyli, przekazywali swoją wiedzę ale i sami zdobywali bezcenne doświadczenie.
Dziękuję wszystkim uczestnikom naszych szkoleń, którzy nam zaufali i mam nadzieję nie zawiedli się ucząc się pod naszym okiem.

Pamiętajcie, że firma BRYG zajmujemy się również czarterami jachtów w Chorwacji, Grecji, we Włoszech, Turcji czy Hiszpanii.
Wyślij zapytanie a z przyjemnością przygotujemy ofertę uszytą na miarę twoich potrzeb i możliwości.


Internetowa Akademia Żeglarstwa

BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała