Czartery Jachtów w Sezonie 2024: Perspektywy i Wyzwania

Webinar „Czartery Jachtów w Sezonie 2024: Perspektywy i Wyzwania odbył się 17 września .2023 r

Zapraszamy na zapis niezwykle interesującego webinaru, o czarterowaniu jachtów w sezonie 2024. Przyjrzymy się uważnie sezonowi 2023, omówimy rozwijające się usługi czarterowe na świecie oraz dowiemy się, jakie są główne oczekiwania klientów i wyzwania, przed którymi stoją firmy czarterowe.

Agenda Webinaru:

  1. Omówienie Sezonu 2023: Rozpoczniemy od podsumowania sezonu 2023. Dowiemy się, jakie były jego najważniejsze momenty, jakie trendy wyłoniły się na rynku czarterów jachtów i jakie były najważniejsze lekcje, które możemy wyciągnąć z tego sezonu.
  2. Rozwój Usług Czarterowych na Świecie: Przyjrzymy się, jak rozwija się rynek usług czarterowych na świecie. Jakie nowości i innowacje pojawiają się na rynku, które mogą wpłynąć na jakość i dostępność czarterów dla klientów?
  3. Najczęstsze Uwagi Klientów do Firm Czarterowych: Poznamy najważniejsze opinie i uwagi klientów, które wpłynęły na firm czarterowych w poprzednim sezonie. Jakie oczekiwania mają klienci i jak można sprostać ich potrzebom?
  4. Problemy Firm Czarterowych: Omówimy główne wyzwania, z jakimi borykają się firmy czarterowe, w tym kwestie administracyjne, logistyczne i regulacyjne. Jakie działania podejmowane są w celu rozwiązania tych problemów?
  5. Najczęstsze Uszkodzenia Podczas Czarteru: Przyjrzymy się typowym uszkodzeniom jachtów podczas czarteru oraz jakie środki ostrożności można podjąć, aby im zapobiec. Bezpieczeństwo jest priorytetem.
  6. Polityka Cenowa: Dowiemy się o zmianach w polityce cenowej w sezonie 2024. Czy spodziewać się zmian w cenach czarterów i jakie są czynniki wpływające na te zmiany?
  7. Czarter w Szwecji – Nowa Alternatywa: Przedstawimy Szwecję jako nową alternatywę dla miłośników żeglowania. Czy warto rozważyć czarter jachtu właśnie tam.
  8. Perspektywy Sezonu 2024: Na zakończenie webinaru spojrzymy w przyszłość i przedstawimy prognozy na sezon 2024. Jakie są główne kierunki rozwoju czarterów jachtów i co możemy się spodziewać w nadchodzącym roku?
  9. Główne Punkty Ogólnych Warunków Czarteru: Omówimy kluczowe punkty ogólnych warunków czarteru, aby nasi uczestnicy byli dobrze przygotowani do planowania swojej żeglarskiej przygody w sezonie 2024.


BRYG Jacek Szczepaniak
ul. Siewna 9/12, 43-300 Bielsko Biała