REJSY W GRECJI 2019

rejsy grecja
Jesienne rejsy na Cykladach
- to niepowtarzalna możliwość poznania morskiej Grecji od strony historycznej i współczesnej. Wszystkie rejsy zaczynamy i kończymy w Atenach, a więc już na samym początku można zakosztować ducha czasu Grecji antycznej udając się na słynny Akropol przed lub po rejsie.
Wrzesień i pierwsza połowa października to świetna pora na zwiedzanie, podczas rejsów po greckich wyspach, słoneczna pogoda przyjazne wiatry i jeszcze ciepła, nagrzana woda morska sprawiają, że nie ma lepszego okresu na poznanie uroków Morza Egejskiego. 
Żeglując w Grecji będziemy mogli podziwiać naturę oraz pejzaże ze słynnymi białymi domkami w tle, cerkwiami o niebieskich kopułach. Napotkamy pozostałości czasów starożytnych, zobaczymy niewiarygodne krajobrazy Milos, czy pozostałości po wybuchu wulkanu na wyspie Santoryn, gdzie zabudowania wyglądają jak ośnieżone wzgórza.
Podczas rejsu na pewno nie zabraknie, dobrego, greckiego jedzenia, towarzystwa, klimatu wyspiarskiego oraz imprez portowych. Wszystkich żeglarzy, których interesuje Grecja, zachęcamy do skorzystania z oferty na rejsy na Cykladach. To doskonały sposób na to, aby poczuć się jak historyczni podróżnicy i we wspaniały sposób korzystać z uroków tego malowniczego kraju. Rejsy w Grecji to doskonała propozycja na wakacje dla aktywnych i ciekawych świata.
 Udział w naszym rejsie może wziąć każdy, niezależnie od doświadczenia, czy posiadanych uprawnień, jednakże trzeba mieć na uwadze, że pogoda na Cykladach bywa kapryśna, w związku z czym żeglowanie po tutejszych wodach nie należy do najłatwiejszych.
Ze względu na odległości, organizujemy na Cykladach zazwyczaj dłuższe rejsy niż standardowe, tygodniowe. Aktualnie możemy zaoferować 10 i 11 dniową żeglugę.

Trasa: Cyklady południowe (Ateny - Kithnos - Sifnos - Ios - Santorini - Folegandros - Milos - Hydra - Poros – Ateny)
Terminy:
14-25.09.2019 Cena: 2360 zł
25.09 – 05.10.2019 Cena: 2080zł

Jacht: Beneteau Oceanis 43 (2011) 4 kabiny, 2 toalety, klimatyzacja 220V,
W cenie: miejsce na jachcie, opiekę doświadczonego skippera, pościel i ręczniki, ubezpieczenie KL i NNW, opłatę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, silnik do pontonu. 
Koszty dodatkowe: 
    • składka burtowa na opłaty portowe, wyżywienie, sprzątanie jachtu, paliwo, podatki itp. 120 euro/os,
    • kaucja zwrotna 150 euro/os. lub 25 euro kaucji zwrotnej i 25 euro opłaty bezzwrotnej,
    • dojazd we własnym zakresie (cena samolotem w obie strony z Warszawy już od 400 zł).