Szkolenia na katamaranie Chorwacja sezon 2018

LEVEL 3

Szkolenia na katamaranie morskim przeznaczone jest dla osób które chcą poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w manewrowaniu i żeglowaniu katamaranami turystycznymi. Oferta skierowana jest do żeglarzy, którzy posiadają podstawowe doświadczenie zdobyte na balastowym jachcie jednokadłubowym.

Cel: przygotowanie uczestnika do samodzielnego prowadzenia jachtu dwukadłubowego.
SZKOLENIA NA DUŻYM JACHCIE Chorwacja sezon 2018

LEVEL 2

szkolenie manewrowe na jachcieSzkolenia na dużym jachcie morskim w Chorwacji - Kurs przeznaczony jest przede wszystkim dla żeglarzy którzy manewrowali już mniejszymi jachtami i chcą doskonalić swoje umiejętności.

Cel: Nauczenie i utrwalenie swobodnego i pewnego manewrowania na silniku z uwzględnieniem steru strumieniowego, oraz niektórych manewrów na żaglach .

Teoretyczne wprowadzenie i omówienie każdego manewru pozwoli na zrozumieniu zasad manewrowania.
SZKOLENIA MANEWROWE CHORWACJA SEZON 2018

LEVEL 1

Szkolenie manewrowe w chorwacji
Szkolenie manewrowe jest realizowane według wytycznych egzaminacyjnych na polski patent jachtowego sternika morskiego oraz według autorskiego programu kpt.Jacka Szczepaniaka. Skierowany jest dla początkujących żeglarzy ale też dla tych którzy zetknęli się z żeglowaniem na śródlądziu. Program realizowany jest w ramach Szkolenia na chorwacki patent Voditelja Brodice.


                                                  Czytaj więcej...


SZKOLENIA MANEWROWE BAŁTYK SEZON 2018

szkolenia manewroweSZKOLENIE MANEWROWE NA BAŁTYKU - są intensywnymi 3- 4 dnowymi kursami doszkalającymi przeznaczonymi dla osób, którym brakuje praktyki za kołem sterowym jachtu morskiego i  chcącym podnieść swoje umiejętności w manewrowaniu jachtem morskim na silniku.
W trakcie kursu prowadzimy intensywne szkolenie manewrowe w porcie. Uczestnicy kursu mają możliwość możliwość poćwiczyć obsługę elektronicznych urządzeń nawigacyjnych i instalacji jachtowych.
Szkolenie prowadzone będzie na jachcie Bavaria 38 cruiser wyposażonych m.in. w rolowaną genuę, pełnolistwowego grota z lazy jackiem, ogrzewanie Webasto, GPS/plotter, radar, sprayhood, instalację ciepłej wody, lodówkę itp.

Terminarz kursów 2018                                                                            Czytaj więcej...

ZOBACZ NASZE
 SZKOLENIA ŻEGLARSKIE 
 KURSY
VODITELJ BRODICE - KURS ZEGLARSKI W CHORWACJI
JACHTOWY STERNIK MORSKI  - SZKOLENIA NA BAŁTYKU
MANEWROWE - W CHORWACJI – NA BAŁTYKU
MOTOROWODNY - W CHORWACJI I W POLSCE
RADIOOPERATOR SRC - W WIELU MIASTACH POLSKI
NAWIGACYJNE - STACJONARNE I NA REJSACH
 REJSY MORSKIE  ORAZ
MIĘDZY INNYMI W CHORWACJI GRECJI I KARAIBACHWIEDZA ŻEGLARSKA   - WIELE CIEKAWYCH INFORMACJI