SZKOLENIA ŻEGLARSKIE 

Szkolenia żeglarskie są naszą specjalnością. Mamy w nich ponad 40 letnie doświadczenie.

Wielu z naszych absol­wen­tów zdobyło patenty i certyfikaty żeglarskie - są kapitanami prowadzącymi bezpiecznie swoje rejsy po wszystkich morzach.
Zdobywaj z nami wiedzę, doświadczenie, uprawnienia i patenty.

Aby nasze szkolenia żeglarskie były najlepsze, sami  nieustannie poszerzamy swoją wiedzę o najnowszych technologiach czy rozwiązaniach w żeglarstwie.

Szkolenia żeglarskie w Chorwacji - Voditelj Brodice 2020

LEVEL 1

szkolenia Voditelj BrodiceSzkolenia żeglarskie w Chorwacji -  Voditelj Brodice przygotowują do samodzielnego prowadzenia i czarterowania jachtów. Podczas szkolenia omawiamy zasady przejęcia jachtu czarterowego, uczymy manewrów portowych, stawania na kotwicy, posługiwania się locją i mapami morskimi. W ostatnim dniu kursu chętni będą mogli przystąpić do egzaminu na stopień Voditelj Brodice, który uprawnia na chorwackich wodach morskich do prowadzenia jachtów żaglowych i motorowych o masie do 30 ton oraz posługiwania się radiem VHF.
                                                                          Czytaj więcej...


ZAAWANSOWANY REJS SZKOLENIOWY DLA SKIPPERÓW  CHORWACJA 2020

LEVEL 2

rejs stażowo szkoleniowy dla skipperów ChorwacjaBędziesz manewrował swobodnie w każdej marinie. Nauczysz się nawigować nocą. Nabierzesz pewności siebie. Zdobędziesz dodatkową wiedzę i niekonwencjonalne umiejętności. Spotkasz takich jak ty zapaleńców i wymienisz się doświadczeniami. Poznasz specyfikę Adriatyku.

Zaawansowany rejs szkoleniowy dla skipperów będzie realizowany na jachcie co najmniej 45 stopowym, 4 kabinowym.

                                                     Czytaj więcej...

                                                                                                                

Szkolenia na katamaranie Chorwacja 2020

LEVEL 3

Szkolenie manewrowe katamaran ChorwacjaSzkolenia na katamaranie przeznaczone jest dla osób które chcą poszerzyć swoją praktyczną wiedzę i umiejętności w manewrowaniu i żeglowaniu morskimi katamaranami  turystycznymi. Oferta skierowana jest do żeglarzy, którzy posiadają podstawowe doświadczenie zdobyte na balastowym jachcie jednokadłubowym. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestnika do samodzielnego prowadzenia jachtu dwukadłubowego turystycznego. 

                                                      Czytaj więcej...


Szkolenia Jachtowy Sternik Morski 2020

Szkolenia jachtowy sternik morski - przeznaczone są dla osób pełnoletnich posiadających podstawowe umiejętności żeglarskie. W trakcie kursu prowadzimy intensywne szkolenie manewrowe na jachcie morskim w porcie, uczymy obsługi elektronicznych urządzeń nawigacyjnych, instalacji jachtowych i posługiwania się mapami morskimi. Uzupełnienie zajęć praktycznych stanowią wykłady teoretyczne.

                                                                     Czytaj więcej..Szkolenia motorowodne

Szkolenia motorowodne na jednostkach morskich ślizgowych w Chorwacji. NOWOŚĆ!  Prowadzimy na zamówienie w wybranych przez Państwa terminach, indywidualne kursy, na szybkich ślizgowych jednostkach motorowych. Mają one przygotować do samodzielnego prowadzenia szybkich jednostek motorowych. Maksmalna ilość kursantów – 5 osób na jednej jednostce. Dla zainteresowanych możliwość zdobycia patentu chorwackiego Voditelj Brodice i ISSA certyfikatu motorowodnego...
                                                      Czytaj więcej...

Aktualne polskie przepisy żeglarskie

W dniu 9 kwietnia 2013 Minister Sportu i Turystyki podpisała nowe rozporządzenie w sprawie uprawiania turystyki wodnej. Dokument ten reguluje uprawnienia w zakresie uprawiania turystyki żeglarskiej oraz motorowodnej. Nowe uprawnienia żeglarskie znajdziecie w tabeli