Rejsy odkrywców

Rejsy odkrywców Chorwacja

Rejs odkrywców - Chorwacja.
Byliście już nie jeden raz w Chorwacji? Zobaczyliście Dubrownik, Korczule, Hvar, Trogir i wiele innych popularnych miejsc? Wydaje się wam, że widzieliście już wszystko? Zapewniam, że się  mylicie!

Jeżeli pragniecie zobaczyć miejsca mało znane w Chorwacji, Rejsy Odkrywców są dla Was! Będziemy odwiedzać zatoki, porty,  które leżą z dala od typowych szlaków żeglarskich w Chorwacji. Po Adriatyku  można pływać wiele lat a i tak zostanie jeszcze wiele miejsc do odkrycia i zobaczenia.
 
Proponowane trasy rejsów wiodą przez tanie małe porty nie dające  być może takiego komfortu jak komercyjne mariny ale za to oferujących niesamowity urok i klimat. Będziemy cumować w prześlicznych zacisznych zatokach a idąc na kolacje do lokalnej knajpki nie zapłacimy za postój na przynależnej do niej boi.

Terminy rejsów w sezonie 2017
TerminDniCena PLN
Jacht
Ilość miejsc
 

7

 
8
REZERWUJ

7


8REZERWUJ

Dla grup zorganizujemy rejs w dowolnym terminie.

Cena zawiera: miejsce na jachcie, skippera, sprzątanie po rejsie, gaz do kuchenki.
Cena nie zawiera: kaucji zwrotnej ok 100 -150 EUR/ od osoby ( w zależności od jachtu), wyżywienia, dojazdu do miejsca zaokrętowania, opłat portowych, paliwa do silnika, ubezpieczenia na wyjazdy turystyczne.
Zakwaterowanie: w kabinach dwuosobowych.
Jak przydzielane są koje na jachcie? Nie ma możliwości wybrania i zarezerwowania koi przed rejsem. Podziału miejsc dokonuje na początku rejsu skipper, uwzględniając liczbę par, pojedynczych osób itp. Jeżeli w załodze jest para, staramy się udostępnić jej miejsce w kabinie z podwójną koją. W przypadku, kiedy załoga nie zgadza się z dokonanym przez skippera podziałem, następuje losowanie koi.
Koszty dodatkowe: koszt przygotowania posiłków na jachcie, opłat portowych, paliwa, itp. pokrywany jest ze wspólnie prowadzonej kasy pokładowej. Średni koszt utrzymania wynosi ok. 120 EUR za osobę na tydzień. Skipper zwolniony jest z wnoszenia składki do kasy pokładowej.
Płatność: 50% ceny płatne przy dokonaniu wstępnej rezerwacji, pozostała część na 8 tygodni przed rozpoczęciem rejsu.

                                                                                                                                           


Oferta miejsc na rejsach sezon 2017

rejsy chorwacja Rejsy te odbywają sięzawsze bez względu na ilość uczestnikow.  Naszymi klientami są zarówno grupy jak i osoby indywidualne nie koniecznie z doświadczeniem żeglarskim. Zapewniamy naszym klientom nie tylko wspaniały i pełen wrażeń wypoczynek ale przede wszystkim bezpieczny. Dlatego zatrudniamy wyłącznie doświadczonych skipperów, na sprawdzonych jachtach. Dzieki temu gwarantujemy udane wakacje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Czytaj więcej...