Rzeka Krka - Konoba VidrovačaRzeka Krka - Konoba Vidrovača - Chorwacja

Rzeka Krka - Konoba Vidrovača - Chorwacja, w naturalnej okolicy, w kanionie rzeki Krka w pobliżu przystani ACI Skradin znajduje się Konoba Vidrovaca prowadzona przez Ane i Vlatka. Płynąc rzeką w kierunku Skradina tuż przed mostem autostradowym po prawej stronie widać wywieszoną na skale informacje o restauracji.
Konoba "Vidrovač" została otwarta w 1998 roku. Słynie ze znakomitej kuchni dalmatyńskiej. Znajdziecie tu szeroki wybór dań z ryb i skorupiaków oraz prześwietnych mięs. Mają też dobre Rzeka Krka - Konoba Vidrovačawina, szampany i lokalne nalewki.
Przycumować można do  pływającego 50 metrowego pomostu z 25 mooringami. I nie jest tak jak piszą w przewodniku żeglarskim 888 portów i zatok że jest to miejsce tylko dla małych jachtów. Stawałem tam jednostkami 50 stopowymi. Czasami są wystawione 2-3 boje.
Brak jest niestety prądu i wody ale restauracja dysponuje toaletami.
Zaletą niezaprzeczalną tego miejsca jest niesamowity klimat, doskonała kuchnia a przede wszystkim możliwość postoju za darmo pod warunkiem udania się na posiłek. Bliskość wodospadów na rzece Krka też jest nie bez znaczenia.  Vladko jeżeli jest taka potrzeba Rzeka Krka - Konoba Vidrovačapodrzuci swoim Ribem załogę do Skradina lub przywiezie z miasteczka lub kotwicowiska. Na końcu pomostu znajduje się drabinka ułatwiająca wyjście z wody po zażyciu kąpieli w rzece. Przepływające jednostki powodują czasami lekką falę. Ceny nie są może najniższe ale jedzenie jest wyśmienite.
Otwarta od 20 kwietnia do 15 listopada

43°48'21.18"N - 15°54'44.32"E .

Strona konoby i kontakt >>>

 Jacek Szczepaniak

       Rzeka Krka - Konoba Vidrovača     Rzeka Krka - Konoba Vidrovača     Rzeka Krka - Konoba Vidrovača

Rzeka Krka - Konoba VidrovačaZOBACZ NASZE

 SZKOLENIA ŻEGLARSKIE 
 KURSY
VODITELJ BRODICE - KURS ZEGLARSKI W CHORWACJI
JACHTOWY STERNIK MORSKI  - SZKOLENIA NA BAŁTYKU
MANEWROWE - W CHORWACJI – NA BAŁTYKU
MOTOROWODNY - W CHORWACJI I W POLSCE
RADIOOPERATOR SRC - W WIELU MIASTACH POLSKI
NAWIGACYJNE - STACJONARNE I NA REJSACH
 REJSY MORSKIE  ORAZ
MIĘDZY INNYMI W CHORWACJI GRECJI I KARAIBACHWIEDZA ŻEGLARSKA   - WIELE CIEKAWYCH INFORMACJI